Správci: Kontakty

Počítačová učebna je umístěna v suterénu na bloku C. Při vstupu hlavními dveřmi doleva, po schodech dolů a první dveře vlevo.

Přístup do učebny má každý člen klubu Pod-O-Lee. To znamená, že stačí mít zaplacený členský příspěvek za sportoviště nebo za základní členství.

Jestliže jsi členem klubu Pod-O-Lee, pak máš automaticky přístup do učebny. Pokud se se ti nedaří dostat se do PC učebny, zajdi za televizorem, který Ti řekne co a jak. V počítačové učebně se mimo jiné nachází klubová tiskárna a knihbudka.

PC room: Main room
PC room: Second room with whiteboards

Knihbudka

V prostorách PC učebny se nachází klubová knihbudka. Nalezneš zde na poličkách knihy jak odborné, tak romány a jiná díla žánrů jako je fantasy, sci-fy či horror a krimi.

Knížky si můžeš samostatně, bez nutnosti se s někým domlouvat, vypůjčit nebo i natrvalo vzít. Stejně tak ale zde můžeš i nějaké vlastní knížky nechat, aby se jich mohl ujmout někdo jiný.

PC room: Library

Tiskárna

Kontakt: tisk@pod.cvut.cz

Ceny za tisk byly stanoveny na 0,90 Kč za černobílou stránku a 4 Kč za stránku barevnou (v ceně tisku je zahrnut i papír).

Abyste tedy mohli tiskárnu využívat, je nutné si nechat založit účet a zaplatit nabití kreditu. Registrace a nabití kreditu je možné výlučně u správce a zástupce správce PC učebny, a to pouze po předchozí domluvě přes email (Kontakty).

Po registraci se můžete přihlásit k webovému rozhraní našeho systému pro tisk: https://printer.pod.cvut.cz. Zjištění stavu vašeho kreditu a případné nabití přes voucher je možné provést ve vaší virtuální peněžence: https://payments.printer.pod.cvut.cz/payment-system/customer/login.

Důležité upozornění

  • Zatím nám nefunguje odesílání naskenovaného dokumentu e-mailem. Pokud chcete skenovat, musíte skenovat na USB disk.
  • Nezapomínejte na to, že tiskárna tiskne barevně, pokud chcete jen černobílý tisk, musíte jej správně nastavit. Zároveň platí zákaz tisku fotografií.

Dotazy, námitky a závady zasílejte na tisk@pod.cvut.cz.

PC room: Printer