Kalendář klubových akcí

Akce prvák

Hlavním cílem této akce je seznámení studentů se životem na koleji Podolí. Součástí programu je diskuse se zástupci jednotlivých organizací, a tedy i možnost navázat kontakt s ostatními studenty bydlícími na koleji a „společensky“ se začlenit do nové sociální skupiny, spolu se svými kolegy. Na akci se promítají prezentace, po které následuje diskuze mezi pozvanými hosty a studenty.

Vždy jsou zde nachystány prezentační stánky s hlavními službami klubu, zájmové kolejní kroužky a informační stánek klubu Pod-O-Lee. Jsou pořádány exkurze pro ty, kteří mají zájem podívat se, kde jaké služby najdou.

Večer je obohacen o občerstvení, čepuje se pivo i limonáda a na zahnání hladu se grilují klobásy.

Příručka prváka

Halloween party

Soutěž o nejlepší masku, beerpong, fotokoutek a super parta lidí, to všechno najdeš na naší halloweenské párty.

Podolské Vánoce

Podolské Vánoce je každoroční akce, která má účastníky naladit na nadcházející Vánoce. Návštěvníci se zde mohou občerstvit grilovanými klobásami, horkou griotkou, čajem, čajem s rumem a samozřejmě svařákem. Také zde nechybí něco sladkého na zub, v podobě domácích vánočních perníčků.

Na zúčastněné zde dýchá vánoční atmosféra díky, koledám a přátelskému, až rodinnému prostředí. Nechybí zde ani zábava. Tradičně probíhá běh s jablkem pro páry, ale také vkládáme nové soutěže, jako například soutěž o nejhezčí vánoční básničku. Je to akce, kde se mohou obyvatelé kolejí v klidu sejít a pobavit se.

Podolský Valentýn

Akce nejen pro ty, kteří svou drahou polovičku ještě nenašli a rádi by tento večer zamilovaných netrávili sami.

Pod-O-Day (Sportovní den)

Sportovní den, kde se můžete zúčastnit jedné nebo více z disciplín. Na začátku probíhá běžecký závod „Podolská 3K“, kdy se běží 3 kola kolem areálu kolejí (cca 2100 m). Poté probíhá turnaj ve fotbalu (systém 3 hráči + 1 brankář) a ve volejbalu (maximálně 6 hráčů v týmu). V případě zájmu se k těmto přidává ještě turnaj ve streetballu (hraje se na jeden koš na 15 bodů, maximálně 3 hráči v týmu). Vše je potom zakončeno orienťákem po okolí kolejí, který je proložen několika úkoly.

Odkaz na instrukce: Pod-O-Day

MEZI BLOKY

MEZI BLOKY je hudební open air festival. Festival se snaží podporovat začínající kapely a tvůrčí schopnosti studentů. Festival také propaguje studentské spolky a kulturu v Městské části Praha 4. Můžeš se zde odreagovat od zkouškového období nebo práce.

Vše se netočí jen okolo hudby. Během celého dne jsou k dispozici různé aktivity jako například body zorbing, skákací boty, dopravní simulátor nebo Pivolezení. Také zde je chillout zóna, kde si můžeš oddechnout na sedacích pytlích. Mezi koncerty se pod hlavním pódiem odehrávají různé soutěže, ve kterých můžeš vyhrát velké množství cen. Po skončení hlavního programu následuje samozřejmě After party.

Před festivalem je několik warm-up party, kde můžeš vidět zajímavé kapely, které tě navnadí na MEZI BLOKY.

Z minulého ročníku

Dne 15. května 2022 se v areálu kolejí v pražském Podolí uskutečnil již 15. ročník festivalu Mezi Bloky. Tradičně i tento rok organizovali akci studenti kolejního klubu Pod-O-Lee.

Na prvním pódiu vystoupili interpreti Amazing Whores, Popçorn, Forgot It´s Monday, Ventolin a Circus Brothers. Na druhé scéně návštěvníci mohli vidět vystoupení Hellwany a Koja. Festival byl podpořen bohatým doprovodným programem jako například simulátorem F1, Girl zónou a soutěžemi.

Facebooková stránka: www.facebook.com/mezibloky
Webové stránky Mezibloků: https://mezibloky.pod.cvut.cz/

Fuckup night

Máš nějaký fuckup, o který by ses rád podělil se světem? Tak tohle je právě akce pro tebe! Můžeš tím někomu pomoci do budoucna a nebo se nad tím společně zasmějeme. Pokud máš s fuckupy dlouholetou zkušenost, tak určitě doraz a dej radu ostatním. Určitě se rádi dozví, jak se jim v budoucnu vyvarovat.

Poznej svého správce

Jsi nový na koleji? Neznáš tu skoro nikoho? Chtěl bys poznat své sousedy a v neposlední řadě člověka, který ti doslova otevře téměř každé dveře na koleji – svého správce bloku? Pro tento účel se na každém bloku pravidelně v nepravidelných intervalech organizuje akce Poznej svého správce. Pro více informací z tvého bloku sleduj FB skupinu bloku: